Kainatın Efendisi Peygamberimizin Hayatı (Tek Cilt) pdf oku indir

Kainatın Efendisi Peygamberimizin Hayatı (Tek Cilt) pdf oku indir

Günümüzde insanlığın asıl ızdırabı, kâinatın efendisi Hz. Muhammed’i (a.s.m.) tam mânâsı ile tanımamak, hakîkî şahsiyetini bilmemek ve getirdiği hayat bahşeden esaslara aşk ve şevk içinde kucak açmamaktan ileri gelmektedir. Dünyanın manevî sarsıntısı da, sıkıntısı da, anarşi ve huzursuzluk içinde bocalayışı da bundan doğmaktadır.
Onu (a.s.m.) anlamadıkça, sevmedikçe ve hayat bahşeden prensiplerini kendisine rehber edinmedikçe de insanlığın bu sıkıntı, sarsıntı ve buhrandan kurtulması mümkün değildir.
İnsanlık onu anlamak zorundadır!
Dünya Siyer Ödülü Birincisi bu eserimiz, onun (a.s.m.) bir nebze olsun anlaşılmasına vesile olacaksa kendimizi bahtiyar addedeceğiz.
 

Kainatın Efendisi Peygamberimizin Hayatı (Tek Cilt) isimli 848 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Salih Suruç tarafından kaleme alınmış ve NESİL YAYINLARI yayınevinin 11.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ana Hatlarıyla İslam Tarihi 3 pdf oku indir başlıklı makalemizde Ana Hatlarıyla İslam Tarihi 3 indir, Ana Hatlarıyla İslam Tarihi 3 oku ve Ana Hatlarıyla İslam Tarihi 3 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kainatın Efendisi Peygamberimizin Hayatı (Tek Cilt) pdf oku indir - PDF indir