Jurnal 1.Cilt 1955-1965 pdf oku indir

tarafından
7
Jurnal 1.Cilt 1955-1965 pdf oku indir

Cemil Meriç’in Kendini, yakınlarını, etrafındakileri, içinde bulunduğu dünyayı, düşünce tarihini ve tarihimizi kendi açısından ve yalın bir şekilde değerlendirdiği eseri Jurnal, yazarın gündelik düşüncesini, kişisel maceralarını, anı ve itiraflarını, yoğun duygularını, yaratış gücünü, alışılmadık yaklaşımlarını, güçlü sentezlerini, engin kültürünü bir arada yansıtan bir büyülü aynadır. Cemil Meriç’in en doğal çehresi ve olanca çok sesliliğiyle karşımıza çıktığı eser, yazarı olduğu gibi tanımanıza, değerlendirmemize yardım eden zengin biyografik malzeme de içeriyor. İsyankar, acımasız, çoğu zaman duygusal yanlarıyla bir gönül ve düşünce adamına yaklaştırıyor bizi, Jurnal’de Cemil Meriç’in düşüncesi, karakteri, kişiliği çırılçıplak karşımızda. Jurnal, sonsuzla ve ölüm sonrasıyla bir tür hesaplaşma, bir vasiyetname, bir uzun mektup.
 

Jurnal 1.Cilt 1955-1965 isimli 399 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Cemil Meriç tarafından kaleme alınmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 01.05.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hobbit (Özel Ciltli Baskı) pdf oku indir başlıklı makalemizde Hobbit (Özel Ciltli Baskı) indir, Hobbit (Özel Ciltli Baskı) oku ve Hobbit (Özel Ciltli Baskı) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Jurnal 1.Cilt 1955-1965 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.