Josh ve Hazel’ın Sevgili Olmama Rehberi pdf oku indir

tarafından
10
Josh ve Hazel’ın Sevgili Olmama Rehberi pdf oku indir

Sadece arkadaşız. Sadece arkadaşız. Sadece arkadaşız. Eğer yeteri kadar tekrarlarlarsa belki gerçek olurdu.
 
Hazel Bradford, kolay bir kadın olmadığını biliyordu ve hiç şaşırtıcı olmayan bir şekilde, çoğu erkek de şansını denemeye pek hevesli değildi. Evinde beslediği hayvan ordusundan korkmayanları da patavatsızlıklarıyla kaçırmayı başarıyordu. Eh, eğlenceden anlamıyorlarsa kendileri kaybederdi.
 
Josh Im, Hazel’la üniversite zamanlarında tanışmış ve onun en ele avuca sığmaz zamanlarına yakından şahit olmuştu. Uçarı ama temiz kalpli bu kadınla yıllar sonra tekrar karşılaştığında, tepetaklak olmuş hayatına onun sayesinde biraz olsun renk gelmişti.
 
Belki de esas sorun, aşkı çok yanlış yerlerde aramalarıydı.
 
 
“Christina Lauren, bu müthiş eğlenceli romanında büyüleyici ve tutkulu anların mükemmel uyumunu yakalamış.” —Publishers Weekly
 
“Gündelik hayatın sıkıcılığından kaçıp eğlenceli bir romantik komediye sığınmak isteyen okurlar bu kitaba bayılacak.” —Booklist
 
“Keskin mizahı ve unutulmaz karakterleriyle, kesinlikle yeni favoriniz olacak.” —Kirkus (starred review)
 
“Romantik komedilerin keyifli temposuyla aklınızı başınızdan alacak.” —New York Times
 

Josh ve Hazel’ın Sevgili Olmama Rehberi isimli 264 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Christina Lauren tarafından kaleme alınmış ve YABANCI YAYINLARI yayınevinin 26.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Kadının Hayatından Yirmi Dört Saat pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Kadının Hayatından Yirmi Dört Saat indir, Bir Kadının Hayatından Yirmi Dört Saat oku ve Bir Kadının Hayatından Yirmi Dört Saat pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Josh ve Hazel’ın Sevgili Olmama Rehberi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.