İyimser Bir Gül pdf oku indir

İyimser Bir Gül pdf oku indir

O zamanlar; şimdilerde olduğu gibi gezmelere haberli gidilmezdi. Her zaman zil çalabilir ve gelen misafir kim olursa olsun buyur edilir ve geri çevrilmezdi. Akşamları sobanın üstünde kaynatılan çayın, ıhlamurun tadıyla yapılan sohbetlerin yeri de çok ayrıydı. Kışın sobanın üstüne portakal kabuğu keser koyardı babaannem. Şu an bile düşündüğümde kokusu burnuma gelir gibi hissederim. Şimdiki gibi hiçbir şey hazır değildi o günlerde. Çekirdekler tuzla birlikte sobanın gözünde kavrulur, yazın kurutulan meyveler sofradaki yerini alırdı. İnsanların o zamanki konuşma üslupları bile o kadar nazik ve kibardı ki kimse kimseyi kırmamak için sanki fazladan bir çaba sarf ederdi. Özellikle kış aylarındaki yapılan o sohbetler yaşanmış onca hikâye hepsi sanki geçmişe duyulan haklı bir özlemin ispatı gibiydi.
 

İyimser Bir Gül isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Nadire Yetiş tarafından yazılmış ve MOLA KİTAP yayınevinin 19.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Orta Türkçe Döneminin İlk Evresi Sorunları Ve Çözüm Örnekleriyle Harezm Türkçesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Orta Türkçe Döneminin İlk Evresi Sorunları Ve Çözüm Örnekleriyle Harezm Türkçesi indir, Orta Türkçe Döneminin İlk Evresi Sorunları Ve Çözüm Örnekleriyle Harezm Türkçesi oku ve Orta Türkçe Döneminin İlk Evresi Sorunları Ve Çözüm Örnekleriyle Harezm Türkçesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İyimser Bir Gül pdf oku indir - PDF indir