İyi Misin ? pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

İyi Misin ? pdf


İyi Misin ? pdf

   “… Önüne çıkan bir çıkmaz sokağa daldı hiç düşünmeden.  Sokakta hiç lamba yoktu, karanlıktı. Sırtını pis bir binanın duvarına yasladı. Başında bir basınç hissi duydu. Sağa doğru kafası sarkıyor gibiydi. Bu, korkunun bedenine yaptıklarıydı. Bir adım atmaya kalktı, ne olduğunu kestiremediği bir şeye ayağı takıldı. Yerler çöp dolu olmalıydı. Sendeledi. Eliyle, yakınında olduğunu düşündüğü duvarı tutmaya çalışırken yumuşak bir şeye dokunduğunu hissetti.  Yanında birisi vardı.  “Kimsin sen?” diye bağırdı.
   “Kimsin?”
   “İyi misin diye bakmaya geldim.” dedi karanlıktaki ses.
   Adam sesten uzaklaşmak için pis, karanlık sokağın daha derinine doğru telaşla gitmeye çalıştı. Onunla beraber, kadın mı erkek mi bir türlü karar veremediği sesin sahibi de geldi.
   Yürürken “İyiyim ben.” diye bağırdı adam.
   “Hayır değilsin.” dedi ses ve devam etti konuşmaya:
   “İyi değilsin, olmamalısın da! Çünkü zarar verdiklerin iyi değil.”
   Bunun üzerine mırıldandı adam titreyerek “Hata yaptım, sadece hata.” diye karşılık verdi.
   İşte tam o anda, adamın gırtlağı çenesine paralel şekilde keskin bir aletle kesildi.  Üç dakika sonra ölmüş olacaktı. Ölüm sebebine; solunum yollarının tıkanması sonucu nefes alamama ve kan kaybı yazılacaktı.
   Elinde keskin aleti tutan ses mırıldandı:
   “Hissedilen acı % 65. İliklere kadar hissedilen ölüm şekli. Artık iyi değilsin!”
Böyle başlıyor İYİ MİSİN? Çığlıklarını sadece kendileri duyan insanlar adına adaleti sağlamaya çalışan ve kendisi de zihninin bir köşesinde eksik kalan HAMSA… Hayaller, umutlar, acılar, sevinçler ve diğer tarafta gerçek dünya… Ve bu toz duman arasında bir aşk…
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Gülbahar Bilgin tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Herkes Öldürür Sevdiğini - Tuncel Kurtiz pdf başlıklı makalemizde Herkes Öldürür Sevdiğini - Tuncel Kurtiz indir, Herkes Öldürür Sevdiğini - Tuncel Kurtiz oku ve Herkes Öldürür Sevdiğini - Tuncel Kurtiz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


İyi Misin ? pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?