İyi Geceler Bay Tom pdf oku indir

tarafından
8
İyi Geceler Bay Tom pdf oku indir

Savaşın eşiğindeki bir dünyada yeşeren sımsıcak bir sevgi ve dostluk hikâyesi…
 
2. Dünya Savaşı patlak vermek üzereyken İngiltere’de şehirli küçük çocuklar savaştan zarar görmemeleri için taşrada yaşayan ailelerin yanına yerleştirilir. Ürkek ve çelimsiz bir oğlan çocuğu olan Willie Beech de Londra’daki annesinin yanından alınıp İngiltere’nin küçük bir köyüne getirilir. Burada Thomas Oakley adındaki ihtiyar bir adamın himayesine verilen Willie hayatı boyunca hiç sevilmemiş ve annesinden sürekli şiddet görmüştür. Köye ilk geldiğinde etrafındaki her şeyden korkan Willie, Bay Tom’un sevgisi ve anlayışı sayesinde şiddet ve nefret dolu geçmişini zamanla unutmaya; sevgi, hoşgörü ve şefkat dolu bu yepyeni dünyada kendini ilk kez güvende hissetmeye başlar. Derken bir gün annesinden gelen bir telgrafla her şey değişir.
 
 

İyi Geceler Bay Tom isimli 404 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Michelle Magorian tarafından kaleme alınmış ve BEYAZ BALİNA YAYINLARI yayınevinin 15.05.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Polikuşka (Kısa Klasik) pdf oku indir başlıklı makalemizde Polikuşka (Kısa Klasik) indir, Polikuşka (Kısa Klasik) oku ve Polikuşka (Kısa Klasik) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İyi Geceler Bay Tom pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.