İtiraf pdf oku indir

tarafından
15
İtiraf pdf oku indir

“Delinecek bir gemi, tamir edilecek bir duvar
ve öldürülecek bir çocuk vardı.”

                
İntikam ve hırs…
İyilik veya kötülük…
Siyah ile beyaz…
Ve zıtların arasında savrulan hayatlar…
 
Konstantinopolis’in İstanbul’a dönüştüğü yıllar… Hıristiyan hasımlarının Büyük Kartal diye andıkları Fatih’in, şehrine âlimleri davet etmekle kıvanç duyduğu, devletini ilimle ve sanatla yükseltmenin rüyalarını gördüğü, ulemanın tamamen özgür düşünceyi savunduğu, devletin yükseldikçe yükseldiği bir dönem… Ve eşsiz şöhretlere sahip Osmanlı ulemasının arasına sızmış bir kâfir. İntikam ateşinde kavrulmuş kötülük dâhisi bir zihin. Molla Lütfi, Ali Kuşçu, Sinan Paşa, Bellini ve daha niceleri… Kurbanlar, kurbanlıklar…
İtiraf  her cümlesi hayretle ve merakla okunacak bir roman.
İskender Pala’nın her zamanki yetkin kaleminden…
 

İtiraf isimli 248 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Prof. Dr. İskender Pala tarafından kaleme alınmış ve KAPI YAYINLARI yayınevinin 22.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bu Efsane Hikayelerden Neden Haberim Yok? pdf oku indir başlıklı makalemizde Bu Efsane Hikayelerden Neden Haberim Yok? indir, Bu Efsane Hikayelerden Neden Haberim Yok? oku ve Bu Efsane Hikayelerden Neden Haberim Yok? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İtiraf pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.