İsveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
8
İsveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

İsveç Masalları, İskandinav Mitolojisi’nin eşsiz örnekleriyle beraber ölümsüz büyücülerin, kahramanların, tanrıların ve çetin bir coğrafyada yaşayan toplumun bilinçaltından doğmuş ve günümüze kadar değerini muhafaza ederek güncelliğini korumayı başarmıştır. Birçok romana ve edebi esere ilham kaynağı olan bu masallar, güçlü İskandinav Mitolojisi’nin bir izdüşümü olarak varyantlaşmış ve günümüze masal türünde tevarüs etmiştir. Nesilden nesile aktarılarak şifahi kaynaklardan derlenen bu metinler, anlatıldıkça çeşitlenmiş, çeşitlendikçe güzelleşmiş, güzelleştikçe müthiş bir okur kitlesine ulaşmış ve nihayet yazıya da geçirilmiştir. Dünyanın dört bir tarafından her yaştan insana eşsiz bir ilham kaynağı olan İsveç Masalları, hayal dünyamızı geliştirmekle beraber dünyayla başka türlü bir ilişki kurmanın kapılarını aralama özelliğini hâlâ koruyor.  
 

İsveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 208 sayfa yazılmış olan bu kitap ; tarafından kaleme alınmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 16.07.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kendini Keşfet Bireyleşmenin Albenisi Üzerine pdf oku indir başlıklı makalemizde Kendini Keşfet Bireyleşmenin Albenisi Üzerine indir, Kendini Keşfet Bireyleşmenin Albenisi Üzerine oku ve Kendini Keşfet Bireyleşmenin Albenisi Üzerine pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İsveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.