İslam’ın Vadettikleri pdf oku indir

tarafından
13
İslam’ın Vadettikleri pdf oku indir
Batı, yüzyıllar boyunca Müslümanları barbarlıkla, İslâm dünyasını da gericilikle suçladı, suçluyor. Batı, İslâm ülkelerine karşı Haçlı ruhunu dün olduğu kadar bugün de bazen sinsice, bazen alenen devam ettiriyor. Batı, kendi insanını gerek okul gerekse medya yoluyla İslâm düşmanı olarak yetiştiriyor. Batı, Müslümanlara her türlü iftirayı atmaya, kara çalmaya devam ediyor…

Roger Garaudy İslâm’ın Vâdettikleri’nde, İslâm’a ve Müslümanlara yapılan bütün saldırılara tek tek cevap veriyor. Müslümanlar olmasaydı, Batı’nın hâlâ Ortaçağ karalığında insanlık dışı bir hayat süreceğini ve asıl barbarların Batılılar olduğunu haykırıyor. Batı’nın her bakımdan iflas ettiğini açıklıyor. İslâm medeniyetinin dünyanın gelmiş geçmiş en soylu ve en insancıl medeniyeti olduğunu apaçık ispat ediyor. İslâm’ın gerçek değerini ve yüceliğini Batılı aydınlara reddedemeyecekleri bilgi ve belgelerle kabul ettiriyor. Batı’nın ve insanlık âleminin ancak İslâm bilgeliği ve insan anlayışıyla barış ve huzura ereceğini bütün aydın zihinlere yerleştiriyor.

 

İslam’ın Vadettikleri isimli 240 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Roger Garaudy tarafından kaleme alınmış ve TİMAŞ YAYINLARI yayınevinin 08.02.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İdeal Devlet (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde İdeal Devlet (Karton Kapak) indir, İdeal Devlet (Karton Kapak) oku ve İdeal Devlet (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İslam’ın Vadettikleri pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.