İsimsizler pdf oku indir

tarafından
9
İsimsizler pdf oku indir

Onlar her yerde. Sessizce kaldırımlara yansıyor gölgeleri. Solgun yapraklar gibi dökülüyorlar şehrin üzerine. Sonra rüzgâr süpürüyor onları en tenha köşelere. Yeryüzü daraldıkça daralıyor ve onlar sığamıyor hiçbir yere. Yanından geçiyorlar bazen, fark etmiyorsun.
Senin bir adın var. Seni anlatan bir isim… Doğduğunda kulağına seslendiler, bu isimle güldün, bu isimle yürüdün, bu isimle okula başladın. Adın senin sesin. Hayallerin var sesinle büyüyen. Hüzünlerin ve sevinçlerin var. Sana ait, seninle nefes alan kocaman bir hikâyen var.
Onların sesi yok, hikâyeleri çoktan unutuldu. Hayalleri toz bulutlarının arasında kayboldu. Onlar artık  sadece,  isimsizler.
 

İsimsizler isimli 128 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Fatma Çağdaş Börekçi tarafından kaleme alınmış ve CEZVE ÇOCUK yayınevinin 14.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kökler pdf oku indir başlıklı makalemizde Kökler indir, Kökler oku ve Kökler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İsimsizler pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.