İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Kitap) pdf oku indir

İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Kitap) pdf oku indir
          İşi vaktinden çok olanların içinde ‘şarkın en sevgili sultanı’ Selahaddin de var, 700 yıllık bereketli Devlet-i Âliye’nin kurucusu Er­tuğrul Gazi de. Yakın tarihimizden İski­lipli Atıf’ı biraz hüzünle, Hasan El Benna’yı tüm dünyaya okuduğu meydanlarla bir kez daha yâd ediyoruz. Seyyid Kutup ile Mısır zindanlarından, Dursun Fevzi Güven ile Trabzon dağlarından dava esintilerini ta­şıyoruz günümüze. Aynı yükü mukaddes bir dava olarak yüklenmek isteyenlere işleri vakitlerinden çok olanların örnek hayatları bu eserde.

 

İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Kitap) isimli 824 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Nureddin Yıldız tarafından kaleme alınmış ve TAHLİL YAYINLARI yayınevinin 21.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ana Hatlarıyla İslam Tarihi 2 pdf oku indir başlıklı makalemizde Ana Hatlarıyla İslam Tarihi 2 indir, Ana Hatlarıyla İslam Tarihi 2 oku ve Ana Hatlarıyla İslam Tarihi 2 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Kitap) pdf oku indir - PDF indir