İrade Terbiyesi İçin Bir Aylık Kurs Ramazan pdf oku indir

İrade Terbiyesi İçin Bir Aylık Kurs Ramazan pdf oku indir

Bu eser, merhum Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan’ın Ramazan ayı dolayısıyla yapmış olduğu sohbetlerin derlemesi olup bu konuda kaleme almış olduğu başyazı ve makaleler ile Ramazan ayının ihyası ve Ramazan ayında yapmış olduğu dua ve yakarışları da içermektedir. Eser hazırlanırken konuşma dili korunarak mümkün olduğunca tekrarlardan kaçınılmış, başyazı ve makaleler aynen yer almıştır. Ayet ve hadisler ışığında ibretli ve hikmetli noktaları güzelce izah eden, günceli yakalayan, özlü bilgiler veren, son derece sade, akıcı ve anlaşılır bir üsluba ve gönül diline sahip olan bu eser manevi yolculuğunuza rehberlik edecektir.
 

İrade Terbiyesi İçin Bir Aylık Kurs Ramazan isimli 252 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan tarafından yazılmış ve SERVER YAYINLARI yayınevinin 30.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Asya pdf oku indir başlıklı makalemizde Asya indir, Asya oku ve Asya pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İrade Terbiyesi İçin Bir Aylık Kurs Ramazan pdf oku indir - PDF indir