İntikam pdf oku indir

İntikam pdf oku indir

Herkesin küçük veya büyük sırları vardır. Bu sırlar bir gün karşımıza geçip, aslında birlikte olduğumuz kişiyi hiç tanımadığımızı gösterebilir mi?
Ya da içimizdeki sevgi, nefrete, intikama hatta ölüme dönüşebilir mi?
İşte bu kitapta Richard’a olan buydu. İç içe geçmiş hayatlarında, Richard’ı hep görmezden gelmişlerdi. Şimdi Richard görülmek, bilinmek istiyordu. Tek tek herkese kendini gösteriyor, bir nevi intikam alıyordu.

Lise yıllarımda hayalini kurduğum yazar olma idealimin ilk meyvesi bu kitaptır. Tadı herkese güzel gelmeyebilir ancak benim ilk göz ağrım bu yüzden de çok kıymetli. 2014 Ağustos’unda tamamladığım bu hikayeyi, sizlerle ancak buluşturabildim.
Düşüncelerinizi ve önerilerinizi bana her zaman gönderebilirsiniz!
 

İntikam isimli 82 sayfadan oluşan kitap ; Meva Kurt tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 01.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Benim Gözümde Onlar pdf oku indir başlıklı makalemizde Benim Gözümde Onlar indir, Benim Gözümde Onlar oku ve Benim Gözümde Onlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İntikam pdf oku indir - PDF indir