İntikam 251 pdf oku indir – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

İntikam 251 pdf oku indir


İntikam 251 pdf oku indir

Türkiye üzerinde oynanan ve büyük oyunu çürüten Doğan Karamanoğlu, suikasta uğrayarak ölümden döner. Bu durum, “Kızıl Elma” ruhuna sahip yedi asırlık teşkilatın vatan sevdalısı Doğan’ı apar topar kuruma götürür.
Asena, Doğan ve Semih Ayyıldız için 251 şehidin intikamını almak üzere Okyanus`un diğer kıtasına uçarlar. Allentown’da bekleyen diğer bir ekiple toplanıp büyük operasyon için titiz planlarını hazırlarlar. 27 sayısı hiç bu kadar acımasız ve anlam yüklü olmamıştı; Doğan, artık intikam için yaşayacaktı.
İntikam sahnelerini yaşayarak okuyacağınız bu romanda, adrenaliniz yükselecek, Doğan ve Reyhan’ın doludizgin aşkları belki de gözlerinizi doldurmaya sebep olacaktır.
“Fıtrat değişir sanma; bu kan, yine o kandır.”
Namık Kemal
 

İntikam 251 isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Uğur Bostan tarafından yazılmış ve MOTTO yayınevinin 27.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Saklı Bahçeler Haritası pdf oku indir başlıklı makalemizde Saklı Bahçeler Haritası indir, Saklı Bahçeler Haritası oku ve Saklı Bahçeler Haritası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


İntikam 251 pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?