İnsan Ruhunun Haritası pdf oku indir

tarafından
11
İnsan Ruhunun Haritası pdf oku indir

İnsan ruhuna yapılan bir yolculuk
İnsan Ruhunun Haritası birçok farklı açıdan ele alınabilecek zengin bir metin. Kitabın Ahmet Ümit’in kendisini olduğu noktaya getiren yazarlara duyduğu bir minnet borcu olduğunu söylemek de mümkün. Nitekim Ahmet Ümit’e yazma aşkını aşılayan, ona her şeyden önce bir ufuk veren birçok değerli yazar hakkında detaylı ve kapsayıcı bilgilerle donatılmış İnsan Ruhunun Haritası, “İyi polisiye iyi edebiyattır” düsturundan da hareket ederek polisiye metinlerin çıkışı, gelişimi ve suç ve edebiyat arasındaki bağlantı hakkında da düşünmeye itiyor okuru.
 
Oidipus, Don Kişot, Madam Bovary, Dimitri Karamazov, Anna Karenina, İnce Memed, Zebercet ve diğerleri, çoğu yaşamımızı etkilemiş, edebiyatın bu ölümsüz kahramanlarına derinden bakarsak kendimizi görürüz. Edebiyatın bu karakterlerinin üzerini örten sözcükleri birazcık kazırsanız altından insanlık çıkar; geçmişten günümüze, bugünden geleceğe akan büyük insanlık.
 

İnsan Ruhunun Haritası isimli 216 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Ahmet Ümit tarafından kaleme alınmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 05.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Taaşşuk-ı Talat ve Fitnat (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Taaşşuk-ı Talat ve Fitnat (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Taaşşuk-ı Talat ve Fitnat (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Taaşşuk-ı Talat ve Fitnat (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İnsan Ruhunun Haritası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.