İletişim Çalışmalarında Kırılmalar ve Uzlaşmalar pdf oku indir

İletişim Çalışmalarında  Kırılmalar ve Uzlaşmalar pdf oku indir

Elinizdeki kitap iletişim çalışmaları alanındaki temel teorik yönelimlerin kendilerini tarif etme ve yeniden kurma çabalarını içeren, alanda başvuru metni niteliğindeki kimi önemli makalelerden oluşuyor. Kuşkusuz alana değgin en önemli ve en verimli tartışmayı yürüten iki temel yaklaşım bu metinlerde de başrolde: ekonomi politik ve kültürel çalışmalar. Kitapta bir araya getirilen makale ve söyleşiler ya doğrudan ekonomi politik ve kültürel çalışmalar arasındaki önemli bir tartışmanın metinleridir ya da bu tartışmanın öncesinde ve sonrasında kaleme alınmış, aynı konu ile yoğun ilişkisi olan metinler…
Kitap, içerdiği bu malzemeyle iletişim çalışmalarında paradigmatik kopuşların ve farklı yaklaşımların ayırt edici niteliklerini gösterirken, aynı zamanda bunların “hayat”a nasıl ve nereden dahil olduklarına incelikli betimlerle açıklık getiriyor.
İletişim ve medya çalışmaları alanında temel teorik metinleri bir arada sunan bu kitap, iletişim çalışmaları alanında vazgeçilmez bir kaynak niteliğinde.
 

İletişim Çalışmalarında Kırılmalar ve Uzlaşmalar isimli 318 sayfadan oluşan kitap ; Sevilay Çelenk tarafından yazılmış ve DİPNOT YAYINLARI yayınevinin 25.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

İletişim Çalışmalarında Kırılmalar ve Uzlaşmalar pdf oku indir - PDF indir