İkimiz pdf oku indir

İkimiz pdf oku indir

NEW YORK TIMES çoksatan listesinin bir numarası, Sen’le
başlayan serinin merakla beklenen yeni kitabı İkimiz’de, muhteşem Joe Goldberg soluk soluğa bir aşkla karşınızda!
 
Joe Goldberg’in artık şehirlerle işi bitti. Şimdi şirin bir adada doğaya ve basit bir hayata merhaba demek istiyor. Adanın kütüphanesinde bir iş buluyor ve onunla işte burada tanışıyor: Mary Kay DiMarco. Kütüphaneci.
Joe, bu kez ona kancayı falan takmayacak. Mary Kay’in kalbini tıpkı eski aşklarda olduğu gibi kazanacak. Bekleyecek, ümide kapılacak, bekleyecek, hayal kırıklığına uğrayacak, bekleyecek ve sonunda…
Joe hep oralarda bir yerde olacak. Joe ve Mary Kay zamanla birbirlerinin yaralarını saracak, iyileşecekler; birbirlerini çok sevecek, sonsuza dek mutlu yaşayacaklar. Sonsuza dek mi? Joe aşka hep inandı, inanıyor ve inanacak. Çünkü biliyor ki gerçek aşk sadece onu gerçekten yaşamak isteyenleri bulur. Joe gerçek aşka hazır. Peki ya Mary Kay?
 
Muhteşem Joe Goldberg’in aklından geçenleri okumak her
zamankinden daha zevkli olacak…
 
“Şeytani, çok hızlı ve çok komik.”
—Paula Hawkins, çoksatan Trendeki Kız’ın yazarı
 
“Yılın en çok beklenen kitaplarından biri.”
Cosmopolitan, PopSugar, Literary Hub
 
“Garip bir zevk… Serinin hayranları İkimiz’i bir solukta bitirecek.”
Publishers Weekly
 

İkimiz isimli 432 sayfadan oluşan kitap ; Caroline Kepnes tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 10.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yüreği Yanmış Ekmekler pdf oku indir başlıklı makalemizde Yüreği Yanmış Ekmekler indir, Yüreği Yanmış Ekmekler oku ve Yüreği Yanmış Ekmekler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İkimiz pdf oku indir - PDF indir