Ihlamurlar Altında Gezinti pdf oku indir

tarafından
13
Ihlamurlar Altında Gezinti pdf oku indir

18. yüzyıl Alman edebiyatının önde gelen isimlerinden Friedrich Schiller dramlarıyla Alman tiyatrosunun standart repertuvarında yer alır. Aynı zamanda bir öykücü de olduğu pek bilinmez.
 
Schiller, dramlarında olduğu gibi öykülerinde de sahicilik arayışına girer ve karakterlerinin psikolojik gelişimine odaklanır. Ceza ve yargı sistemi de dahil olmak üzere toplumsal meselelerin salt insanı göz ardı ettiğini düşünen Schiller, insan psikolojisine eğilir. Bu öykülerde ahlaki ikileme düşen, umutsuzluğa sürüklenen, suça itilen insanın açmazını yaşarız.
 
Ihlamurlar Altında Gezinti başlığı altında topladığımız bu küçük kitap, Schiller’in 1782-1792 yılları arasında kaleme aldığı öykülerini içeriyor
 

Ihlamurlar Altında Gezinti isimli 72 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Friedrich Von Schiller tarafından kaleme alınmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 09.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Örümcek Ağı pdf oku indir başlıklı makalemizde Örümcek Ağı indir, Örümcek Ağı oku ve Örümcek Ağı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ihlamurlar Altında Gezinti pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.