İçimizdeki Şeytan (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
13
İçimizdeki Şeytan (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Sabahattin Ali’nin ikinci romanı olma özelliği taşıyan İçimizdeki Şeytan kitabı, milliyetçilik, elitizm, toplumsal cinsiyet gibi kavramların hayata yansımalarını nitelikli bir kurguyla açıklıyor. Karakterlerin vicdan ve akıl arasında sıkıştığı bir anda, “İçimizdeki Şeytan” ortaya çıkıyor. Kitabın ana karakterlerinden Ömer’in yaşanan bütün haksızlıklara, kötülüklere izahı bu ifadede saklıdır. Ömer prototipi üzerinden irade zayıflığını, kararsızlığı, olumsuzluklara hayır diyememeyi, yanlışlıklara direnememeyi okuruz: ” En kuvvetli insanın bile bazen ne kadar zayıf anları, istediğinin tam aksini yapmaya mecbur olduğu dakikaları bulunduğunu nasıl inkar edebiliriz?
 

İçimizdeki Şeytan (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 352 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sabahattin Ali tarafından kaleme alınmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 14.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi indir, Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi oku ve Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İçimizdeki Şeytan (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.