İbrahim Efendi Konağı pdf oku indir

İbrahim Efendi Konağı pdf oku indir

Bu kitap ne bir hikayedir ne masal ne de roman… zamanı, mekanı, vak’aları, şahısları, isimleri hatta vak’aların seyri, sırası ve detaylarının yüzde doksanı ile otantik ve yaşanmış bir devrin, gerçek ve yaşanmış bir hayat tablosudur.
Biz, İmparatorluk Türkiyesi’nin hemen de son evlatları; içinde haşır neşir olduğumuz askeri, siyasi, içtimai ve iktisadi bir tarih meydanında köşe kapmaca oynamış kimseler olarak, görüp duyduklarımızı, tadıp kokladıklarımızı, kudretimiz ölçüsünde, gelecek nesillere intikal ettirmek mecburiyetinin altında bulunuyoruz. İşte bu kitabın meydana gelmesi de o vazife hissinin bir netice ve zarüretinden ibarettir.
 

İbrahim Efendi Konağı isimli 478 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Samiha Ayverdi tarafından kaleme alınmış ve KUBBEALTI NEŞRİYAT yayınevinin 07.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dikenler ve Güller Sarayı pdf oku indir başlıklı makalemizde Dikenler ve Güller Sarayı indir, Dikenler ve Güller Sarayı oku ve Dikenler ve Güller Sarayı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İbrahim Efendi Konağı pdf oku indir - PDF indir