İbn Arabi’ye Göre İbadetlerin Manevi Yorumları pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

İbn Arabi’ye Göre İbadetlerin Manevi Yorumları pdf


İbn Arabi’ye Göre İbadetlerin Manevi Yorumları pdf

“Allah ona bakar ve namazında sağa-sola baktığını, fikrinin dükkânıyla ve ticaretiyle meşgul olduğunu görür. Kul ise bütün bunlara rağmen “Ancak Sana ibâdet ederiz” demektedir. Hâlbuki yalan söylemektedir. Allah öyle bir kula şöyle der: Bütününle Bana ibadet ettiğini söylerken yalan söyledin. Gözünle kıbleden başka bir yere yönelmedin mi? Kulağını oradakilerin sözüne vermedin mi? Kalbinle sana söylenenleri düşünmedin mi? O halde “ibadet ederiz” sözündeki dürüstlüğün nerde kaldı!”
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap M. Mustafa Çakmaklıoğlu tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed (S.A.V)'in Hayatı pdf başlıklı makalemizde Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed (S.A.V)'in Hayatı indir, Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed (S.A.V)'in Hayatı oku ve Güneşe Yolculuk: Hz. Muhammed (S.A.V)'in Hayatı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


İbn Arabi’ye Göre İbadetlerin Manevi Yorumları pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?