Hobbit (Özel Ciltli Baskı) pdf oku indir

tarafından
6
Hobbit (Özel Ciltli Baskı) pdf oku indir

Modern bir klasik ve Yüzüklerin Efendisi’nin çıkış̧ kitabı.
Bilbo Baggins rahatlık içinde kendi kendine yeten bir hayat süren, kilerinden ve bodrumundan daha öteye seyahat etme konusunda gönülsüz bir hobbittir. Ama büyücü Gandalf ve bir grup cüce onu bir maceraya götürmek için kapısında belirdiğinde keyifli hayatı sekteye uğrar. Muhteşem Smaug isimli devasa ve çok tehlikeli bir ejderhanın yıllar önce cücelerin elinden aldığı Yalnız Dağ’ı ve paha biçilemez hazineleri geri alacaklardır. Bilbo plana dahil olma konusunda ayak direse de bir hırsız olarak yeteneğini ve başarısını fark ettiğinde kendisi bile çok şaşırır!
“J.R.R. Tolkien’in kendi çocukları için yazdığı Hobbit, 1937’de yayımlandığında büyük bir başarı yakaladı. Dünya çapında milyonlarca sattı ve ‘neslimizin en mühim kitaplarından biri’ olmayı başardı.” –The Times
“Cücelerden, elflerden, korkutucu goblinlerden ve trollerden oluşan harika bir hikâye … seyahat ve büyülü maceralarla bezeli heyecan dolu bir epik.” –The Observer
Hobbit’in ilk basımının 75. yıldönümünü kutlamak için hazırlanan bu edisyonda Christopher Tolkien’in önsözü ve J.R.R. Tolkien’in illüstrasyonları da metne eşlik ediyor.
 

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) isimli 432 sayfa yazılmış olan bu kitap ; J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 08.07.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doktor Moreau’nun Adası pdf oku indir başlıklı makalemizde Doktor Moreau’nun Adası indir, Doktor Moreau’nun Adası oku ve Doktor Moreau’nun Adası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hobbit (Özel Ciltli Baskı) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.