Hışırtı Avcısı pdf oku indir

tarafından
17
Hışırtı Avcısı pdf oku indir

Kerem, insanların zihinlerini okuma yeteneğinden kurtulmanın yollarını bulabilecek mi? Sümbül Ağa, evinin bahçesindeki çiçeklerin sesini duymaya başlayınca ne olacak? Öğretmeni gece vakti okula çağıran ses kime ait? Ayda yaşayan bir örümcek keşfedince herkes sizinle neden alay eder? Yaz geceleri, evlerin bahçelerinde dolaşıp ağaçların dalları arasından geçen sesleri kim kaydediyor? Karanlığın ortasında, Aykız’ın evinin kapısını kim çalıyor? HIŞIRTI AVCISI’nın iki kapağı arasında, bunların ve daha nice sorunun cevabı var.
Türk hikayeciliğinin önemli isimlerinden yazar-akademisyen Abdullah Harmancı’nın çocuk edebiyatı kitapları serisinin ilk kitabı olan Hışırtı Avcısı, okuyucularına kalıcı bir dil ve edebiyat zevki vadediyor. Öykülerin dilindeki samimiyet, akıcılık ve sadelik ilk elden göze çarpan özelliklerden. Geleneksel dünya ile yeni dünya arasındaki çocuk muhayyilesini başarılı bir şekilde anlatan yazar her yaştan çocuğa başarılı öyküleri ile yeni bir kitap hediye ediyor. Kitabı Sibel Büyük çizimleriyle renklendirerek okurları hayal gücünün sınırlarına doğru bir yolculuğa çıkarıyor.
 

Hışırtı Avcısı isimli 96 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Abdullah Harmancı tarafından kaleme alınmış ve BEYAZ BULUT yayınevinin 26.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aptal Suçlu Sen Değilsin, Kaybeden Biziz. pdf oku indir başlıklı makalemizde Aptal Suçlu Sen Değilsin, Kaybeden Biziz. indir ve Kaybeden Biziz. oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Hışırtı Avcısı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.