Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
8
Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Hint Masalları, binlerce yıldır dünyanın dört bir köşesini büyülemeye ve bütün insanlara ilham vermeye devam eden kadim Hint kültürünün inceliklerini yansıtan masallardan oluşuyor. Dünyanın en eski edebî eserlerinden Kelile ve Dimne’nin doğduğu topraklara ait masalların yer aldığı bu kitapta; “Leyla ile Mecnun”, “Prens ve Fakir” gibi aşina olduğunuz anlatıların en yalın hâllerine rastlayacak, “Geveze Tosbağa” ile gülümseyecek, “Kuzucuk” masalıyla merhametin erdemli bir hayatın olmazsa olmazı sayıldığını bir kez daha hatırlayacaksınız. 
Kötülüğü temsil eden ifritlerin, bongaların bütün uğraşlarına rağmen iyiliği alt edemediği bir dünya, Hint Masalları’nda sizi bekliyor.
 
 

Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 240 sayfa yazılmış olan bu kitap ; tarafından kaleme alınmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 16.07.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Genç Kız Kalbi pdf oku indir başlıklı makalemizde Genç Kız Kalbi indir, Genç Kız Kalbi oku ve Genç Kız Kalbi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.