Hiçbir Zaman Hiçbir Şey pdf oku indir

tarafından
10
Hiçbir Zaman Hiçbir Şey pdf oku indir

Yanlış bir şeyler var. Bu yanlışa yokmuş gibi yapmaya devam edersek yanlışın bir parçası olacağız. Doğruyu söylemeden, doğruca eylemeden sadece yanlış var diye bağırırsak vicdanımızı sahte bir teselliyle avutacağız. “Birileri artık bu yanlışları düzeltmeli” deyip kenara çekilirsek yükü omuzlamanın külfetinden eleştirmenin kolaycılığına kaçmış olacağız. “Kendimi düzeltirsem yeryüzü hiç olmazsa bir yanlıştan kurtulacak” şuuru içinde ‘emrolunduğumuz gibi’ dosdoğru olmak derdiyle yaşayabilirsek, işte o zaman gerçekten bir şey yapmış olacağız.
 
“İnsan olamadıktan sonra ne olsam ne olur” ve “insan olduktan sonra ne olmasam ne olur” idraki içinde duvarları yıkmak için aşkla yola revân olan divanelere duvarın şeş cihetinden Bizim Yunusça selam olsun.
 
“Cümleler doğrudur sen doğru isen
Doğruluk bulunmaz sen eğri isen”
 

Hiçbir Zaman Hiçbir Şey isimli 144 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Serdar Tuncer tarafından kaleme alınmış ve PROFİL KİTAP yayınevinin 21.06.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ölüm Defteri 13 (Death Note) pdf oku indir başlıklı makalemizde Ölüm Defteri 13 (Death Note) indir, Ölüm Defteri 13 (Death Note) oku ve Ölüm Defteri 13 (Death Note) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hiçbir Zaman Hiçbir Şey pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.