Hengame pdf oku indir

Hengame pdf oku indir

Vedat bana, göğüs kemiklerimi birbirinden geçirecek kadar sıkı bir şekilde sarılarak şunları fısıldadı kulağıma “Doğaya işlenmiş kanunları, insanoğluna verilmek istenen mesajları, bir tohumun, bir çiçeğin, bir serçenin bağırmak istediklerini yüreğine işledin ve şimdi bunları toplumun arasına da taşı; madem ki toplumu doğaya taşıyacak gücümüz yok bari doğayı topluma taşıyalım dostum.”
 
Ona sarılmışken, arkasından bize doğru gelen arabayı görebiliyordum. Yolun daha da uzaması için içimden ne kadar dua etsem de nafile; az sonra araba yanımdaydı ve içimdeki, ‘Bu eski araba benle bu ağır hüznümü taşıyabilecek mi acaba?’ sorusuyla arabaya bindim; hüznüm umrunda bile değildi, taşıdı.
 

Hengame isimli 197 sayfadan oluşan kitap ; Ömer Özcan tarafından yazılmış ve LİMAN YAYINLARI yayınevinin 30.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Almancı Hikayesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Almancı Hikayesi indir, Bir Almancı Hikayesi oku ve Bir Almancı Hikayesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hengame pdf oku indir - PDF indir