Hayvan Çiftliği (Kutulu Özel Baskı) pdf oku indir

tarafından
11
Hayvan Çiftliği (Kutulu Özel Baskı) pdf oku indir

Can Yayınları özel ahşap kutusu, saman dokusuna sahip şömizi ve ciltli baskısıyla Hayvan Çiftliği’ni okurlarıyla tekrar buluşturuyor.
 
 
Hayvan Çiftliği, Utku Lomlu’nun (Lom Creative) sanat yönetmenliğinde hazırlanan özel baskısı, seramik sanatçısı Hülya Sözer’in yaptığı çamurdan heykellerin yer aldığı, kitaptaki en çarpıcı sahneleri anlatan görselleriyle her edebiyat tutkununun koleksiyonunda olmayı hak ediyor.
 
Kitaptan en çarpıcı sahnelerin seçilmesiyle başlayan proje, Hayvan Çiftliği’nin masalsı fakat karamsar dünyasını yansıtan heykellerin yapılmasıyla devam etti. Boyutları 10-30 cm arasında değişen heykellerin her biri seramik çamurundan yapıldı ve yaklaşık iki aylık bir sürecin sonunda ortaya çıktı. Orwell’in kaleminden çıkan karakterlerin kişiliğini kusursuz bir şekilde betimleyen bu çamurdan heykeller, seçilen sahnelere uygun kurgularla fotoğraflandı.
 
George Orwell’in modern zaman fablı Hayvan Çiftliği, koleksiyonerler için hazırlanan bu özel baskısıyla bir kez daha okurlara kapılarını açıyor.
 

Hayvan Çiftliği (Kutulu Özel Baskı) isimli 240 sayfa yazılmış olan bu kitap ; George Orwell tarafından kaleme alınmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 03.12.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları - Gayriresmî Araştırma pdf oku indir başlıklı makalemizde Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları - Gayriresmî Araştırma indir, Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları - Gayriresmî Araştırma oku ve Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları - Gayriresmî Araştırma pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hayvan Çiftliği (Kutulu Özel Baskı) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.