Hayvan Çiftliği (Ciltli Baskı) pdf oku indir

tarafından
7
Hayvan Çiftliği (Ciltli Baskı) pdf oku indir

Fazla çalıştırılan ve kötü muamele gören hayvanlar bir gün toplanıp yaşadıkları çiftliği ele geçirirler. Sonunda söz sahibi olmuşlardır, çiftlikte daha adil ve eşit bir toplum oluşturmaya kararlıdırlar. Domuzların öncülüğünde bu yeni düzeni kurmak için çalışmaya başlarlar. Bu düzen ilk başta çiftliğin gelişmesini sağlasa da zamanla hayvanların öngöremediği sorunlar ortaya çıkacak ve eskisinden daha acımasız bir rejim kurulacaktır.
 
Hayvan Çiftliği George Orwell’in modern klasikler arasına girmiş ikinci ünlü romanı ve çarpıcı bir politik taşlamadır. Şimdiye kadar yazılmış en iyi sistem eleştirilerinden biri olan bu roman, özgürlük amaçlı bir devrimin nasıl tek adamlığa evrilebileceğini gözler önüne serer. George Orwell’in alegorisi, bugün özgürlüğün saldırıya uğradığı her durum ve yerde güncelliğini koruyor.
 

Hayvan Çiftliği (Ciltli Baskı) isimli 168 sayfa yazılmış olan bu kitap ; George Orwell tarafından kaleme alınmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 15.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Kadının Hayatından Yirmi Dört Saat pdf oku indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hayvan Çiftliği (Ciltli Baskı) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.