Hayır De Gitsin ! / İstemediğiniz, Yapmamanız Gereken Veya Yapamayacağınız Durumlarda Hayır Diyebilmek pdf oku indir

Hayır De Gitsin ! / İstemediğiniz, Yapmamanız Gereken Veya Yapamayacağınız Durumlarda Hayır Diyebilmek pdf oku indir

Kendinizi aşan işleri kabul etmekten tükendiniz mi? Hak ettiğinizin altına evet demekten bıktınız mı? Kendinizi ön plana koymamak yetti mi? Sürekli evet demekten gına mı geldi? O zaman Hayır De Gitsin’e bayılacaksınız.
Hayır demek makul bir cevaptır ve kullanma zamanımız geldi de geçiyor. Memnun edici, başarı tutkunu, pısırık veya kaçırma korkusu yaşayan biri de olsanız Sarah Knight karşınızdakini kırmadan, kendinizi yorgunluktan tüketmeden veya karşılaştığınız fırsatı hakkıyla değerlendirip değerlendirmediğiniz şüphesine düşmeden gerçekleri söyleyebilmenizi sağlayacak.
Kendinize güvenerek, vicdan azabı, korku veya pişmanlık duymadan hayır dediğinizde hayatınız güzelleşecek. Hayır De Gitsin doğru kelimeleri sağlam örneklerle anlatırken size hayır diyecek gücü verecek.
“İstemediğiniz şeylere verebileceğiniz akıllıca cevaplar kitabı. İçe dönüklerin ihtiyacı duyduğu her şey.”
Irish Tatler
“Kitapta, hayır demek üzerine tablolar, grafikler, doldurabileceğiniz alıştırmalar ve tonlarca sağlam örnek bulacaksınız. Can sıkıcı komşularınızdan, sizi alelacele odadan çıkartan doktora kadar herkesle başa çıkma yöntemleri, cinsel sınırlar dahil, koymanız gereken tüm sınırlar bu kitapta.”
The Independent (UK), “2019 Aralık’ın En İyi 5 Kitabı”
 

Hayır De Gitsin ! / İstemediğiniz, Yapmamanız Gereken Veya Yapamayacağınız Durumlarda Hayır Diyebilmek isimli 220 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sarah Knight tarafından kaleme alınmış ve SALTOKUR yayınevinin 14.07.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Hayır De Gitsin ! / İstemediğiniz, Yapmamanız Gereken Veya Yapamayacağınız Durumlarda Hayır Diyebilmek pdf oku indir - PDF indir