Hayattan Bir Balet Geçti 722. Oda pdf oku indir

Hayattan Bir Balet Geçti 722. Oda pdf oku indir

Bu dünyaya gelen herkes gibi oğlum Yusuf ‘un da dünyaya gelmesinin bir sebebi olduğuna inanıyorum. Belki de dünyada ender olarak rastlanan ve tıp dünyasında sebebi henüz tam olarak bulunamayan Blastic Plasmacytoid Dendritic Cell Neoplasm (BPDCN) tümörünün Türk bilim insanları tarafından da araştırılmasını sağlamak için gelmiştir bu dünyaya.
 
Oysa Yusuf balet olmak istiyordu. Doğada kamp yapmak, restoran açmak ve Türkiye’yi baştan sona karavanla gezmek gibi hayalleri de vardı. Bale eğitimi aldığı süreçte bir sabah kendini kötü hissetti ve o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı.
 
Gülay Günbeyi
 

Hayattan Bir Balet Geçti 722. Oda isimli 196 sayfadan oluşan kitap ; Gülay Günbeyi tarafından yazılmış ve GATE YAYINLARI yayınevinin 06.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Adıgüzel ile Gülçiçek'in Hikayesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Adıgüzel ile Gülçiçek'in Hikayesi indir, Adıgüzel ile Gülçiçek'in Hikayesi oku ve Adıgüzel ile Gülçiçek'in Hikayesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hayattan Bir Balet Geçti 722. Oda pdf oku indir - PDF indir