Hayatın Kıyısında (Ciltli) pdf oku indir

tarafından
17
Hayatın Kıyısında (Ciltli) pdf oku indir

Yaşamayı, ölmek isteyen bir çocuktan öğrenen bir kızın hikâyesi…
 
 
Ölümü büyüleyici bulan Theodore Finch sık sık kendini öldürebileceği yöntemler düşünür ancak her seferinde, küçücük bir güzellik bile ona engel olur.
                                  
Violet Markey ise yaşadığı kasabadan ve ablasının ölümünün yarattığı dayanılmaz acıdan kaçmak için mezuniyetine kalan günleri sayarak geleceği dört gözle beklemektedir.
 
Finch ve Violet okullarındaki çan kulesinin tepesinde karşılaştıklarında kimin kimi kurtardığı belirsizdir. Bu tuhaf ikili, bir proje ödevinde eşleştiklerinde yol onları nereye götürürse; tıpkı hayat gibi büyük, küçük, tuhaf, güzel, çirkin, şaşırtıcı yerlere giderler. Kısa süre sonra, Finch yalnızca Violet’layken kendi olabildiğini; tuhaf, eğlenceli, hayatı doyasıya yaşayabilen ve ucubelikten uzak bir gence dönüştüğünü keşfeder. Violet da yalnızca Finch’leyken günlerin hesabını tutmadan yaşayabilmektedir. Ancak Violet’ın dünyası büyürken Finch’inki küçülmektedir…
 
“Bu kitap muhteşem; elimden bırakamadım.”
Zoe Sugg, namı diğer Zoella
 
“Sevginin gücü ve güzelliğine dair, yürek burkacak kadar dürüst ve dokunaklı bir masal.”
Heat
 
“Bu kitap ışıldıyor.”
Entertainment Weekly
 
“Nefes alabilen kimsenin kaçırmaması gereken bir roman.”
Justine Magazine
 
Hayatın Kıyısında’nın kocaman kalbinde, kırgın, sevimli ve sıradışı iki gencin büyüleyici aşk hikâyesi yatıyor.”
New York Times Book Review
 
“Karakterler ve okurlar karanlık, neşe ve zihinsel hastalıkların karşısında aşkın sunduğu olasılıklarla –ve koyduğu sınırlarla– yüzleşirken trajediye giden, onun içinden geçen ve arkasında bırakan bu romantik yolculuk, yürek burkuyor.”
Publishers Weekly
 
“Bu kitap içten sevmenin, yas tutmanın ve yaşam ışığını geleceğe taşımanın değerini vurguluyor.”
The Bulletin of the Center for Children’s Books
 
“Dokunaklı, güzel, yürek burkan ve unutulmaz Finch ile Violet çifti, onlara hayat veren bu kitabın son sayfasını da okuduktan sonra bile aklınızdan çıkmayacak.”
Seattle Post-Intelligencer
 
Hayatın Kıyısında, yaşam ve ölüm, umut ve keder, ışıltı ve karanlık hakkında bir hikâye. Ancak hepsinden öte, bir aşk hikâyesi ve ben, Violet ile Finch’e onlar birbirlerine kapılmadan çok önce gönlümü kaptırdım. Bir çan kulesinin tepesinde başlayan harika, zarif ve cesur yolculukları yüreğinizi burkacak ve hayatta olmanın anlamını hatırlatacak.”
Jennifer E. Smith, New York Times çoksatan yazarı
 
“Dokunaklı, hayat dolu ve depresyonun çarpıcı derecede dürüst bir portresi.”
BuzzFeed
 
Hayatın Kıyısında ilgi çekici hikâyesiyle sizi kendine çekecek ve gözyaşlarınıza hâkim olamayacaksınız. Violet ve Finch’in ‘en ışıltılı diyarları’ arayışında herkes kendinden bir parça bulacak.”
New York Daily News
 
“Bu kitabın erdemli, güçlü, dürüst, eğlenceli ve yürek burkan her kelimesine bayıldım.”
Karen Cushman, Newbery Ödüllü yazar
 
Hayatın Kıyısında çok özel bir kitap. Bir aşk hikâyesi olduğu kesin ama ondan çok daha fazlası. Aynı zamanda yas tutmaya, aileye ve zihinsel hastalıklara dair bir roman. Eşit derecede trajik ve komik bu kitabı okumalısınız.”
Romantic Times
 
Hayatın Kıyısında, diğer gençlik kitaplarının arasında ışıltısıyla öne çıkıyor.”
Bustle
 
“Bu kitap yeni Aynı Yıldızın Altında’nız olacak. Tüm duyguları aynı anda hissetmenizi sağlayacak, karmaşık bir aşk hikâyesi. Mendillerinizi hazırlayın çünkü bu kitap sizi çok sık ağlatacak.”
Seventeen Magazine
 
“Niven, harika ve çarpıcı bir aşk yaratırken zihinsel hastalıkların gerçekçi bir portresini çiziyor. Karakterlerin gözünden anlatılan hikâyede Finch ve Violet seslerini mükemmel şekilde buluyor. Duygusal bir okuma tecrübesi arayan gençlere özellikle tavsiye edilir.”
VOYA
 
“Güzel, yürek burkan ve üzücü olduğu kadar keyifli bir hikâye.”
The Bookseller
 
Hayatın Kıyısında sizi içine çekecek ve okumayı bitirdikten sonra bile bir daha bırakmayacak.”
Booktrust
 
“Bu kitabın okurlar tarafından çokça ve yüksek sesle övülmesi şaşırtıcı değil. Gecikmeden okuyun.”
The Globe and Mail
 
Hayatın Kıyısında, cesur ve güzel bir aşk hikâyesi. Violet ve Finch kalbimi acıttı ama onlarla tanıştığıma çok memnunum.”
Jenny Downham, Before I Die’ın yazarı
 

Hayatın Kıyısında (Ciltli) isimli 384 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Jennifer Niven tarafından kaleme alınmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 21.11.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mart Menekşeleri (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Mart Menekşeleri (Karton Kapak) indir, Mart Menekşeleri (Karton Kapak) oku ve Mart Menekşeleri (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hayatın Kıyısında (Ciltli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.