Havva’nın Üç Kızı pdf oku indir

tarafından
16
Havva’nın Üç Kızı pdf oku indir

İnanca, inançsızlığa, arayışa, farklı kadınlara ve aşka dair baş döndürücü bir yolculuk…
 
Ben ne annem gibi dindarım, ne babam gibi kâinatın, beş duyumla kavradığım şeylerden ibaret olduğuna kaniyim. Öyleyse ben neredeyim? Ne mutlak dindarlığa, ne de mutlak akılcılığa dahil olmak isteyenler için bir başka yaklaşım, yeni bir varoluş şekli yok mu acaba? Bir üçüncü yol mesela? Kim bilir?
 
Şirin, Mona ve Peri… Günahkâr, İnanan ve Şaşkın. Münkir, Mümin ve Mütereddit… Böylesine farklı üç genç kadın nasıl bir araya gelebilir? Arkadaş olabilirler mi sahi? Hatta kız kardeş? 

Tanrı, bilim, kimlik, aidiyet, Doğu-Batı tartışmalarının tam ortasında hiç kimselere benzemeyen, karizmatik bir adam, sarsıcı bir skandal ve sıra dışı bir aşk…  yarım kalan… seneler sonra yeniden canlanan…
Elif Şafak büyüleyici dili ve sağlam olay örgüsüyle inanca, inançsızlığa, arayışa, farklı kadınlara ve aşka dair baş döndürücü bir yolculuğa çıkarıyor bizleri. 
Havva’nın Üç Kızı Türkiye ile Avrupa, dün ve bugün arasında gidip gelen güncel bir hikâye anlatıyor.

Yüzyılımızın en çok tartışılacak konularından birini kışkırtıcı kahramanlar aracılığıyla ele alan, temposu hiç düşmeyen, kolay kolay unutamayacağınız bir roman.
 

Havva’nın Üç Kızı isimli 424 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Elif Şafak tarafından kaleme alınmış ve DOĞAN KİTAP yayınevinin 19.08.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sessizliğin Yanıtı Bir Dağ Hikayesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Sessizliğin Yanıtı Bir Dağ Hikayesi indir, Sessizliğin Yanıtı Bir Dağ Hikayesi oku ve Sessizliğin Yanıtı Bir Dağ Hikayesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Havva’nın Üç Kızı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.