Hatırda Kalanlar pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Hatırda Kalanlar pdf


Hatırda Kalanlar pdf

Karaciğer nakli ameliyatının gelişimine katkıları nedeniyle ABD’nin yayın dergisi LIFE’a dergisine kapak olan ünlü cerrah, renkli ve heyecanlı hayatını anlatıyor… Bugün seksenini geçen yaşında, mesleği ve ülkesinin gurur kaynağı olan Prof. Dr. Münci Kalayoğlu, Türkiye’de modern tıbbın kurucularıyla kesişen yolunu; Türk siyasi hayatının karmaşa dönemlerinde geçen gençlik yıllarını; Ankara, New York, Pittsburgh, Madison, İstanbul arasında geçen yaratıcı ve üretken meslek hayatını; eşi ve çocuklarıyla, dostlarıyla olan özel hayatını yazdı. Bir hayata sığdığına inanmanın güç olduğu dolu dolu anılar, yaşanmışlıklar ve deneyim
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Münci Kalayoğu tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seraph of the End / Kıyamet Meleği 16 pdf başlıklı makalemizde Seraph of the End / Kıyamet Meleği 16 indir, Seraph of the End / Kıyamet Meleği 16 oku ve Seraph of the End / Kıyamet Meleği 16 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Hatırda Kalanlar pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?