Haşhaş Savaşı / Haşhaş Savaşı Üçlemesi 1 (Ciltli) pdf oku indir

Haşhaş Savaşı / Haşhaş Savaşı Üçlemesi 1 (Ciltli) pdf oku indir

Nebula En İyi Roman Adayı / Locus En İyi İlk Roman Adayı / Dünya Fantazi En İyi Roman Adayı
 
ONU SAVAŞA HAZIRLADILAR. O İSE SAVAŞI BİTİRMEYİ PLANLIYOR.
 
Çin’in kanlı yirminci yüzyılından ilham alan, ihanet ve büyü dolu bu epik fantastik roman, hayal gücü kuvvetli bir yazarın heyecan verici ilk kitabı.
 
Rin’in, İmparatorluk çapında düzenlenen Akademi’ye giriş sınavını geçmesine herkes şaşırmıştı. En çok da Rin. Nikan’ın en prestijli askeri okulu olan Sinegard’a girmesi ise daha da şaşırtıcıydı. 
 
Ama sürprizler her zaman iyi sonuçlanmazdı.
 
Sinegard’da koyu tenli, güneyli bir köylü kızı olmak kolay değildi. Teni, fakirliği ve cinsiyeti yüzünden sınıf arkadaşlarının alay konusuna dönüşen Rin, doğaüstü ve ölümcül bir güce sahip olduğunu fark etti – efsanelerdeki gibi şamanik güçleri vardı. Bu yeteneğinin boyutunu, görünüşte deli olan hocası ve psikoaktif maddeler yardımıyla keşfe çıkan Rin, uzun zamandır ölü olduğu düşünülen tanrıların hâlâ yaşadığını öğrenecekti. Bu gücü kontrol altına alması, sadece Rin’in hayatını değil, aynı zamanda bir imparatorluğun kaderini de değiştirecekti.
 
“Fantastik edebiyatın olağanüstü yeni kalemi.” –Peter V. Brett
 
“2018’in en iyi fantazi çıkış romanı… Bu yılın Harry Potter’ı.” ‒Wired
 
“Haşhaş Savaşı’nda, R.F. Kuang tarih ve mitolojiden esinlenerek savaşın, intikamın, gücün ve deliliğin acımasız bir hikâyesini anlatıyor. Kendinizi hazırlayın.” ‒Fonda Lee
 

Haşhaş Savaşı / Haşhaş Savaşı Üçlemesi 1 (Ciltli) isimli 464 sayfadan oluşan kitap ; R. F. Kuang tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 28.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Amelia’nın Peşinde pdf oku indir başlıklı makalemizde Amelia’nın Peşinde indir, Amelia’nın Peşinde oku ve Amelia’nın Peşinde pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Haşhaş Savaşı / Haşhaş Savaşı Üçlemesi 1 (Ciltli) pdf oku indir - PDF indir