Haset ve Şükran pdf oku indir

tarafından
11
Haset ve Şükran pdf oku indir

“Nesne ilişkileri” okulunun kurucusu Melanie Klein, Freud’dan sonra psikanaliz tarihinde en etkili olmuş kuramcıların başında yer alır. Çalışmalarıyla, günümüzün önde gelen psikanaliz kuramcısı Kernberg’e kadar uzanan yolda pek çok psikanalisti etkilemiş olan Klein’ın en önemli metinlerinden “Haset ve Şükran”, insandaki iyi ve kötünün mücadelesini soyut bir metapsikolojiden hareketle değil, karmaşık içsel deneyimlere yakın bir noktadan ele almak bakımından psikanaliz tarihinde önemli bir yer tutar.
 

Haset ve Şükran isimli 104 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Melanie Klein tarafından kaleme alınmış ve METİS YAYINLARI yayınevinin 03.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Anormal Psikolojide Vaka Çalışmaları pdf oku indir başlıklı makalemizde Anormal Psikolojide Vaka Çalışmaları indir, Anormal Psikolojide Vaka Çalışmaları oku ve Anormal Psikolojide Vaka Çalışmaları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Haset ve Şükran pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.