Hasan Sabbah Fedaisiydim pdf oku indir

tarafından
9
Hasan Sabbah Fedaisiydim pdf oku indir

Hasan Sabbah için yazılanlar hep efsaneden ibaretti. Elinizdeki bu kitap ise Hasan Sabbah’ın asıl hikâyesini film tadında gerçek bir şekilde anlatmaktadır. Suikastları, teşkilatlanma yapısındaki korkutucu öğretiler ve daha birçok sır.
Hasan Sabbah’a düşman iken, farkına varmadan, yavaş yavaş Hasan Sabbah’ın fedaisi hâline gelen Nizamiyeci Ömer’in tüylerinizi diken diken edecek değişimini ve bu değişimdeki akıl oyunlarını, suikastları, korkutucu örgütlenmeleri okuyacak ve sayfaları çevirdikçe Hasan Sabbah ve fedailerinin aslında hiç bir zaman bitmediğini de fark edeceksiniz. Tüm bu yaşanan olayları merak ediyorsanız ilk sayfayı açmanız yeterli, bir daha kitabı elinizden bırakamayacaksınız.
 

Hasan Sabbah Fedaisiydim isimli 256 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Altay Akman tarafından kaleme alınmış ve LOPUS yayınevinin 30.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Savaş Çalışmaları El Kitabı pdf oku indir başlıklı makalemizde Savaş Çalışmaları El Kitabı indir, Savaş Çalışmaları El Kitabı oku ve Savaş Çalışmaları El Kitabı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hasan Sabbah Fedaisiydim pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.