Harry Potter ve Lanetli Çocuk (Birinci ve İkinci Bölüm) pdf oku indir

tarafından
8
Harry Potter ve Lanetli Çocuk (Birinci ve İkinci Bölüm) pdf oku indir

SEKİZİNCİ HİKÂYE
ON DOKUZ YIL SONRA
 
Harry Potter olmak her zaman zordu. Sihir Bakanlığı’nın yorgun bir çalışanı, bir koca ve okul çağındaki üç çocuğun babası olan Harry için şimdi de kolay değil.
 
Harry ait olduğu yerde durmayı reddeden bir geçmişle boğuşurken, en küçük oğlu Albus da istemediği bir aile mirasının yükünü omuzlarında taşımakta zorlanır.
 
Geçmişle gelecek uğursuzca iç içe geçerken hem baba hem oğul tedirgin edici bir gerçeği, bazen karanlığın beklenmedik yerlerden geldiğini öğrenir.
J.K. Rowling, John Tiffany ve Jack Thorne’a ait özgün hikâyeden yola çıkılarak yazılan Harry Potter ve Lanetli Çocuk, 2016’da Londra West End’de gerçekleşen dünya prömiyeriyle beraber “sahne metni özel baskısı” olarak yayımlandı. Oyunun metni yayımlanmasının ardından dünya çapında çok satan bir kitap oldu ve pek çok tiyatrosever ve eleştirmenden coşkulu yorumlar aldı. Bu eksiksiz nihai metin, bazı eklerle beraber, sahnelenen oyunun son diyaloglarını içermektedir.
 

Harry Potter ve Lanetli Çocuk (Birinci ve İkinci Bölüm) isimli 372 sayfa yazılmış olan bu kitap ; J. K. Rowling tarafından kaleme alınmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 08.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çakıcı'nın İlk Kurşunu pdf oku indir başlıklı makalemizde Çakıcı'nın İlk Kurşunu indir, Çakıcı'nın İlk Kurşunu oku ve Çakıcı'nın İlk Kurşunu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk (Birinci ve İkinci Bölüm) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.