Haarp’ın Hedefi Türkiye pdf oku indir – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Haarp’ın Hedefi Türkiye pdf oku indir


Haarp’ın Hedefi Türkiye pdf oku indir

1958 yılında Amerikan ordusu tarafından başlatılan Haarp Projesi yıllar sonra ortaya çıktığında bir “Kıyamet Silahı” olarak kabul edildi. ABD’ye gelen ve elektrik konusunda Edison’dan daha bilgili olan ve 800’den fazla buluşun patentini alan Karadağlı Nikola Tesla’nın silahı Alaska’da geliştirildi. Gizli Üs’te faaliyet gösteren Haarp ile iklim değişiklikleri ve depremler yapılıyor. Dünyanın katmanı İyonosfer ısıtılarak Atmosfer bile hedef alınıyor ki, bu durumda insanlığın yok olması tehlikesi yaratılıyor.
Haarp silahı Türkiye’de ilk defa 17 Ağustos 1999 depreminde kullanıldı; suni deprem yaratıldı. Daha sonrasında ise Van depreminde, 16 ve 27 Temmuz 2017 tarihlerinde İstanbul’a seller oluşturan ve büyük doluların yağdığı yağmurlar gönderildi. 2014 yılında da İstanbul`da deprem olacak denilirken, 26 Eylül 2019 günü Silivri açıklarında olan deprem ile İstanbul Sallandı. Konu yeniden gündeme geldi. Biz de bu silahın tarihini yazdık.
ABD hangi ülke ile sorunlar yaşıyorsa Haarp silahı devreye sokuluyor ve kullanılıyor. Haarp silahı ile tehdit ediliyoruz.
 

Haarp’ın Hedefi Türkiye isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Ali Bektan tarafından yazılmış ve MOTTO yayınevinin 23.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan El Kızı pdf oku indir başlıklı makalemizde El Kızı indir, El Kızı oku ve El Kızı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Haarp’ın Hedefi Türkiye pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?