Güneşin İki Yüzü pdf oku indir

tarafından
6
Güneşin İki Yüzü pdf oku indir

Bahar Eriş, modern zamanların Sylvia Plath’ı olan Zeynep’in hikâyesini içe işleyen bir duyarlılıkla kaleme alıyor. Okuru kimi zaman eğlenceli, kimi zaman hüzünlü ama ne olursa olsun umutlu bir yolculuğa çıkarıyor.
 
İnsan ruhunun küçük kusurlarını ince bir mizahla işlerken, arka planda kendisiyle yüzleşen, kendisini yeniden inşa eden bir kadının zaman içindeki dönüşümünü büyüleyici bir kameradan yansıtıyor.
 
Zeynep, insanın farklı kimliklerini bulmasının
yollarını ararken, acıyı, melankoliyi, içimizde taşıdığımız ve sonra birbirimize aktardığımız üzüntüleri, adım adım yol alarak, kabuk değiştirerek, kendimizi gerçekleştirme çabasıyla dönüştürebileceğimizi gösteriyor.
 
Güneş ışığından örülmüş bir eldivenle yaşama dokunulabilir mi? Dokunulur, evet.
Bahar Eriş,  ilk romanındaki her cümlesiyle
bunu yapıyor.
 

Güneşin İki Yüzü isimli 224 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Bahar Eriş tarafından kaleme alınmış ve ALFA YAYINLARI yayınevinin 03.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Arzuhal pdf oku indir başlıklı makalemizde Arzuhal indir, Arzuhal oku ve Arzuhal pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Güneşin İki Yüzü pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.