Gücünü Kendinden Alan Çocuk pdf oku indir

tarafından
20
Gücünü Kendinden Alan Çocuk pdf oku indir
Beyin bilimi ve davranışsal terapi, çocukların içindeki gücü çıkarmak için bir araya geliyor!
 
Çağımızın “stres” denilen vebasının yetişkinler üzerindeki yıkıcı etkilerine aşinayız. Peki ya çocuklar?
Ünlü nöropsikolog Doktor William Stixrud ve çocukların hayatlarında harikalar yaratan bir eğitimci olan Ned Johnson, uzun yıllar çocuklarla birlikte çalıştıktan sonra, onların gelecekteki başarılarını ve nasıl bir yetişkine dönüşeceklerini etkileyen büyük bir şey keşfetti: Stres. Çocukların sağlıklı gelişmesinin önündeki belki de en büyük engellerden biri zehirli stres.  Panzehri ise çocukların sorumluluk alma ve kontrol becerilerini güçlendirmek.
 
Tecrübe, beyin bilimi ve davranışsal terapiyi bir arayan getiren bu kitap, çocuklarınıza parlak bir geleceğe giden yolu gösterebilmeniz için yazıldı. Çünkü ebeveynler olarak yapabileceğiniz en güzel şey bu: Yol göstermek. Yol boyunca direksiyonu elinde tutması gerekense kendi gücüne inanan çocuğunuz. Gücünü Kendinden Alan Çocuk, yalnızca ebeveynler için değil, öğretmenler, uzmanlar, profesyoneller kısacası çocuklarla iletişim hâlinde olan herkes için bir başucu kaynağı.

 

Gücünü Kendinden Alan Çocuk isimli 352 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Dr. William Stixrud tarafından kaleme alınmış ve BEYAZ BALİNA YAYINLARI yayınevinin 29.11.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 1-5 Yaş Çocuğunun Gelişimi Beslenmesi Oyunları pdf oku indir başlıklı makalemizde 1-5 Yaş Çocuğunun Gelişimi Beslenmesi Oyunları indir, 1-5 Yaş Çocuğunun Gelişimi Beslenmesi Oyunları oku ve 1-5 Yaş Çocuğunun Gelişimi Beslenmesi Oyunları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gücünü Kendinden Alan Çocuk pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.