Güçlü İletişimin Sırları Diksiyon Beden Dili ve Hitabet pdf oku indir

tarafından
14
Güçlü İletişimin Sırları Diksiyon Beden Dili ve Hitabet pdf oku indir

1863’te Amerika’da iç savaşın çıktığı yıllarda halkın çıkardığı isyanı bastırmak için vali Edward Everett’in yapmış olduğu iki saatlik konuşma halkta herhangi bir etki yaratmazken hemen arkasından konuşan Abraham Lincoln iki dakikayı bile bulmayan sadece 227 kelimeden oluşan ölümsüz konuşmasıyla hem isyanı bastırır hem de Amerikan tarihine adını yazdırır. Lincoln’un bu konuşması valinin iki saatlik konuşmasının bir özeti olmakla birlikte az kelimeyle çok şeyin anlatılabileceğinin ve hitabetin nasıl etkili bir sanat olduğunun önemini anlatan en güzel örneklerden biridir.
  
TRT Spikeri ve Öğretim Görevlisi Mehmet Çelikyay, bu kitabında hitabet, diksiyon ve beden dilini doğru kullanmanın insanlar üzerindeki mucizevi etkisini gözler önüne seriyor. İş hayatından özel hayatımıza kadar her alanda kullanabileceğimiz bu güçlü iletişimin sırlarına ulaşmak için bize bir kapı aralıyor. Hem de kolay ve pratik çalışmalarla kendi kendimize girebileceğimiz bir kapı. Buyrun, hep birlikte iletişim sırlarını keşfetmeye…
 

Güçlü İletişimin Sırları Diksiyon Beden Dili ve Hitabet isimli 152 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Mehmet Çelikyay tarafından kaleme alınmış ve POZİTİF YAYINLARI yayınevinin 17.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Güçlü İletişimin Sırları Diksiyon Beden Dili ve Hitabet pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.