Grisis I / Yaşlanmayanlar pdf oku indir

Grisis I / Yaşlanmayanlar pdf oku indir

Muğlak bir geçmiş, kuzey hattı boyunca yükselen devasa duvarların arkasındaki ulaşılmaz cennet ve satması gereken ıvır zıvırlar; bunlar çözümü olmayan ama Grisis’in tekdüze giden hayatındaki en ilgi çekici şeyler sayılırdı. Fakat bu tekdüzelik, gizemli tarafını ortaya çıkarmaya zorlayan bir dizi olay meydana gelene kadardı. Korumak istediği genç bir kız ve yakından tanımak istediği son derece garip bir adam, bu sıkıcı ama güvenli hayatını bozmaya yetmişti. Grisis, olgusal bakış açısına sahip biri olarak onulmaz merakını dizginlemeyi düşünmeden öne atılırken önünde bekleyen tehlikelere meydan okumuştu bile. Üstelik güneyde yükselen savaş çığlıkları yüzyıllardır süren barışı tehdit ederken bir cinayet, yaklaşan karanlık günleri müjdeliyordu. Bu ölümün ve yaşamın, sefaletin ve refahın, hırsın ve yetinmenin, bunların ötesinde ise insanoğlunun Büyük Tükenişten sonraki var olma savaşının hikayesidir.
 

Grisis I / Yaşlanmayanlar isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Metin Çiçek tarafından yazılmış ve DORUK YAYINLARI yayınevinin 04.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sinestezi pdf oku indir başlıklı makalemizde Sinestezi indir, Sinestezi oku ve Sinestezi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Grisis I / Yaşlanmayanlar pdf oku indir - PDF indir