Görünmez Kütüphane pdf oku indir

tarafından
20
Görünmez Kütüphane pdf oku indir

İskender’in tanrılara sarsılmaz inancını hep kıskanmışımdır. Denedim, ama artık onlardan bir işaret beklemekten bıktım. Gerçekten sıkıntıya düştüğümde onlardan yardım alabileceğimi sandım… Tanrılar beni düşünüyor mu? Güçten düştüğümde bana yardım edeceklerini sanmamın nedeni yalnızca kendimle uğraşmam ve kendimi önemli görmem mi? Karanlık sardığında bir ışık gönderip beni aydınlığa çıkaracaklarına inanmıştım. Böyle olmadı. Karmaşa tanrılardan daha güçlü. Neden karışmıyorlar? Biz insanlarla ilgilenmiyorlar mı? Hepsi bir yalan mı? Bir kaçış? Onları bilincimizde biz mi yarattık? Yaşamımı, güvenliğimi tanrıların eline bıraktım. Boş yere. Yalnızlığım bir başkasının yalnızlığına dokundu: Onunkine.”
 
Görünmez Kütüphane, Makedonya  Krallığı’nın Kralı İskender’in, nam-ı diğer Büyük İskender’in ordusundaki aşçısı Phyllis’le olan muhteşem aşkının çevresinde gezinen sırlarla dolu bir roman. Tarihin en büyük komutanlarından Büyük İskender’in hayatında az bilinen bir dönemini anlatan bu roman, kitapların dehlizlerinde dolaşıyor, savaşta aşkın bir çıkış yolu mu yoksa kaçış mı olduğu sorusunu soruyor okura.
 
Görünmez Kütüphane, destansı bir yaşamın bilinmeyen yönlerini açığa çıkarıyor.
 
Görünmeyeni görmeye hazır mısınız?
 

Görünmez Kütüphane isimli 176 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Thorvald Steen tarafından kaleme alınmış ve BUDALA KİTAP yayınevinin 08.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aynasız Ev pdf oku indir başlıklı makalemizde Aynasız Ev indir, Aynasız Ev oku ve Aynasız Ev pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Görünmez Kütüphane pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.