Gönülden Gönüle İspir pdf oku indir

Gönülden Gönüle İspir  pdf oku indir

Merhaba değerli okurlar!
Mayıs 2019’da “İspir Okuyor” ekibi olarak sosyal sorumluluk projeleriyle çıkmış olduğumuz bu yola bugün; yönetici Veysel Karani KARA ve yönetim ekibinden Amil Han ve Mustafa ÇALIK ile “Gönülden Gönüle İspir” isimli şiir kitabımızla devam ediyoruz. “İspir Okuyor” projesini başlatma gayemiz, yaşadığımız bölgeye pozitif yönde etki etmek ve sosyal farkındalık etkinlikleriyle değer kazandırmaktır. Kazandırdığımız ve kazandıracağımız projeler, toplumun tamamına hitap etmektedir. Projelerimizde, gerek maddi gerek manevi olarak yanımızda yer alan tüm ilçe halkına teşekkürlerimizi sunarız.

Sevgi ve saygılarımızla…
 

Gönülden Gönüle İspir isimli 116 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Çalık tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 14.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayram Düğünleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Bayram Düğünleri indir, Bayram Düğünleri oku ve Bayram Düğünleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gönülden Gönüle İspir pdf oku indir - PDF indir