Gönül pdf oku indir

tarafından
18
Gönül pdf oku indir

İki isimsiz karakter arasında gelişen incelikli ve dokunaklı dostluğun hikâyesi…
 
Genç bir üniversite öğrencisi, tatil yerinde tanıştığı ve “hocam” diye söz ettiği adamla günden güne güçlenen bir dostluk kurar. Yıllardır taşıdığı sırrın ağırlığıyla kendini dış dünyaya ve hayata kapatan hoca, yavaş yavaş genç dostuna içini dökmeye başlar. Natsume Soseki, bu iki karakterin ilişkisini ve gencin hocasını anlama çabasını anlatırken yirminci yüzyılın başlarında Japonya’da gerçekleşen kültürel değişimin sonucunda doğan kuşaklar arası farklılıklara da ışık tutuyor.
 
Dostluklar, aile ilişkileri ve insanı ebedi yalnızlığından kurtarabilecek her şeyi irdelerken insanoğlunun karmaşık ruhsal durumuna unutulmayacak bir incelikle yaklaşıyor.
 
Natsume Soseki, modern Japon romancılığının sembol ismi.
– Haruki Murakami
 

Gönül isimli 232 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Natsume Soseki tarafından kaleme alınmış ve MAYA KİTAP yayınevinin 03.12.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ya Bir Gün Kavanoz Kapakları Biterse? pdf oku indir başlıklı makalemizde Ya Bir Gün Kavanoz Kapakları Biterse? indir, Ya Bir Gün Kavanoz Kapakları Biterse? oku ve Ya Bir Gün Kavanoz Kapakları Biterse? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gönül pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.