Gölgelerin Peşinde: 50 Portre pdf oku indir

tarafından
16
Gölgelerin Peşinde: 50 Portre pdf oku indir

Her insan, ayrı bir hikâyedir. Ve her hikâyeden alınacak büyük dersler ve ibretler vardır. İnsanların gölgelerini dikkatle takip ettiğinizde, atılan her adım ve bırakılan her iz, size yeni bir şey öğretir.
Gölgelerin Peşinde, Mağrib’den Doğu Türkistan’a kadar, İslâm coğrafyasının farklı ülkelerinden, bambaşka serüvenlere sahip 50 şahsiyetin ayrıntılı portresini içeriyor. Siyasetçiler, askerler, sanatçılar, lider eşleri, iş adamları, kanaat önderleri, akademisyenler… Aralarında çok ünlüler de var, belki ismini hiç duymadıklarınız da.
Taha Kılınç, hepsinin birbirinden dikkat çekici hayat hikâyelerini anlatırken, ait oldukları bölgenin yakın ve uzak tarihindeki kırılma noktalarına da atıflarda bulunuyor. Böylece her bir isim, kendi ülkesinin ve döneminin tanığına dönüşüyor. Her bölümün sonuna eklenen “ileri okumalar” başlıklı kitap tavsiyeleri ise, merakını uzun soluklu araştırmalara dönüştürmek isteyen okurları, İslâm dünyasının dününde ve bugününde keyifli bir yolculuğa davet ediyor.
 

Gölgelerin Peşinde: 50 Portre isimli 312 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Taha Kılınç tarafından kaleme alınmış ve KETEBE YAYINEVİ yayınevinin 07.05.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Babamın Bavulu pdf oku indir başlıklı makalemizde Babamın Bavulu indir, Babamın Bavulu oku ve Babamın Bavulu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gölgelerin Peşinde: 50 Portre pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.