Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor pdf oku indir

Gölge Ordu  SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor pdf oku indir

İlk kez yayımlanan SADAT’ın eğitim kampı fotoğrafları… Hangi ülkelerde eğitim kampları var? Eğitmenler kim? SADAT gayri nizami harp eğitiminden suikast eğitimine, kimleri ve hangi grupları eğitiyor?
SADAT Kurucusu Adnan Tanrıverdi, 15 Temmuz darbe girişiminden birkaç ay önce Genelkurmay Karargâhında hangi generalle neler konuştu?
SADAT’ın “İslam Ordusu” projesi nerede, nasıl, kimlerle pişirildi?
28 Şubat kumpas davasının iddianamesini SADAT’ın yan kuruluşu ASDER’in avukatı mı hazırladı? FETÖ kumpaslarında tanık olan SADAT’çı isimler…
SADAT’ın 14 kurucusundan kaçı 28 Şubat’ta “Fethullah Gülen Tarikatı” ile irtibatlı olduğu için TSK’den ihraç edilmişti? SADAT’ın kaç eğitmeni ve uzmanı cemaat üyesi olarak saptandı? SADAT’ın yan kuruluşu olan ASDER’in hangi kurucuları Gülen cemaati üyeliği nedeniyle ordudan atılmıştı?
Askeri öğrenci mülakatlarında yaşanan sorunlar, Genelkurmay belgesine nasıl yansıdı? Tarikatlar adım adım TSK’ye nasıl doluyor?
Ordudaki terfiler için hazırlanan listeler: Yeşil liste, iktidara yakın isimler. Beyaz liste, itaat eden, zararsızlar. Kırmızı liste, AKP’ye yakın olmayan isimler…
TÜGVA’da hangi SADAT’çı eğitim veriyor?
SADAT’ın Suriye-Libya hattındaki rolü… Suriye’ye giden TIR’larının öyküsü…
İlk kez yayımlanan raporlarda, SADAT’ın yıllık kazanç hesapları ve SADAT’ın devlet desteği aldığının belgesi…
SADAT raporlarına ismi giren Bülent Arınç, katıldığı toplantıları ilk kez bu kitap için anlattı.
“Özel Savaş” şirketi SADAT’ın sır perdesi aralanıyor, Gölge Ordu’nun bilinmeyenleri aydınlanıyor…
 

Gölge Ordu
SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor isimli 168 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Caner Taşpınar tarafından kaleme alınmış ve KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 19.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yorgunluk Toplumu pdf oku indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor pdf oku indir - PDF indir