Göçmüş Kediler Bahçesi pdf oku indir

tarafından
14
Göçmüş Kediler Bahçesi pdf oku indir

Oyun üzerine ne biliyorsam ondan öğrenmiştim. Ustam karşımda duruyordu.Ama, oyunun oynaması üzerine bilgi vermemişti. Satranca çok benzeyen bu oyunda taşların, yani bizlerin adı, satrançtaki gibiydi, kurallar hemen hemen aynıydı. Bir iki noktada satrançtan ayrılıyordu. O noktaları da başkan anlatmıştı bu sabah. Ne ki, satranç oynamasını bilip bilmediğimi kimse sormamıştı. Morların bilmesi gereksizdi zaten. Bir zamanlar, biraz oynamış olduğum için, oyunu bilmiyorum diyerek işin içinden sıyrılmaya da kalkışmamıştım. Oynamak istemiştim, başından beri, onu gördüğümden, oyuna katılıp katılmayacağımı soruşundan beri… “
 

Göçmüş Kediler Bahçesi isimli 240 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Bilge Karasu tarafından kaleme alınmış ve METİS YAYINLARI yayınevinin 04.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Edgar Allan Poe Seti (3 Kitap) pdf oku indir başlıklı makalemizde Edgar Allan Poe Seti (3 Kitap) indir, Edgar Allan Poe Seti (3 Kitap) oku ve Edgar Allan Poe Seti (3 Kitap) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Göçmüş Kediler Bahçesi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.