Goca Fırın pdf oku indir

Goca Fırın  pdf oku indir

M. Ali Alkaya, Balıkesir Lisesi’nden mezun olduktan sonra Jandarma okulunu bitirip Anadolu’nun çeşitli bölgelerinde çalışmış, bu sırada önce Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü daha sonra ise Acil Durum ve Afet Yönetimi bölümlerinden mezun olmuştur.
 
Yatılı okulda başlayan okuma tutkusunu yazmak hevesi ile birleştirip önce ‘’Bir Baba Bir Oğul Bir Jandarma’’ kitabını, daha sonra yöresel ağız ile kendi köyünü anlattığı ‘’Harmannıktan Öte Malli Gideken’’ isimli kitabı ile günlük yaşamda karşılaştığımız traji komik zorlukları anlattığı ‘’Dipsiz Kuyu’’ ve ‘’Cennetin Gölgesinde’’ kitaplarının yazarıdır. Köy yaşamını anlattığı ‘’Goca Fırın,’’ yazarın beşinci kitabıdır.
 
Hâlen özel bir dershanede öğretmenlik hayatına devam etmektedir.
 
 

Goca Fırın isimli 209 sayfadan oluşan kitap ; M. Ali Alkaya tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 02.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsun Macerası pdf oku indir başlıklı makalemizde Samsun Macerası indir, Samsun Macerası oku ve Samsun Macerası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Goca Fırın pdf oku indir - PDF indir