Gizli Buluşmalar pdf oku indir

Gizli Buluşmalar pdf oku indir

İnkılab İsak Azerbaycan’ın usta kalemlerinden. Bu titrden hareketle şiirlerini tercüme etmekteki zorluk yayım süresine yansımış. 2014 Yılından bu yana raflarda yerini almayı bekleyen bu eseri okurken yorulacaksınız. Zira İsak hiçbir zaman kaybetmediği içindeki çocukla konuşturuyor şiirlerini; farklı yaş gruplarının dağarcığına hitap eden karmaşık sözcüklerle zihnimizi düşünmeye zorluyor. Bu bağlamda eşitliğin bir yanına “Kolay”, diğer yanına “Zor” kavramı geçiyor.
 
Pedagojik faaliyetinin yanı sıra ülkenin çeşitli bölgelerinde öğretmenlik yapması ve hem yerel hem ulusal gazetelerde muhabirlik vazifesi yürütmesi bakış açısını hayli genişletmiş. Onun bu yönünü sert karasal iklimde bir dağın zirvesinde de ılıman bir abuhavada yetişebilen bir bitkiye benzetebiliriz.
 

Gizli Buluşmalar isimli 104 sayfadan oluşan kitap ; İnkilab İsak tarafından yazılmış ve ASMAALTI YAYINEVİ yayınevinin 24.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gün Olur pdf oku indir başlıklı makalemizde Gün Olur indir, Gün Olur oku ve Gün Olur pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gizli Buluşmalar pdf oku indir - PDF indir